De DJ’s

Hieronder kunt u alle DJ’s en mederwerkers van Holland FM vinden

Fedde ten Hoeve
Elke zondagochtend tussen 10:00 en 12:00 is hij te horen met Lekker wakker worden met Fedde. Met live Fokko Kramer voor het laatste showbizz nieuws. Ook worden er regelmatig artiesten geïnterviewd. Voor vragen en verzoekjes: fedde@hollandfm.eu

One de Jong
Elke zondag tussen 15:00 en 18:00 nemen we afscheid van het weekend met Van dag naar avond. Voor verzoekjes: one@hollandfm.eu

Klaas de Vries
Klaas is samen met Dani te horen met hun programma Klaas is de baas. Het programma is elke zaterdagmiddag tussen 12:00 en 15:00 te beluisteren. Voor vragen en verzoekjes: klaas@hollandfm.eu

Dani de Vries
Dani de Vries presenteert Dani in de avond op de zaterdagavond van 18.00 tot 20.00. Dani is ook sidekick bij Klaas is de baas. Voor vragen en verzoekjes: dani@hollandfm.eu

Overige mederwerkers
Wolter van Essen, regie en overige zaker: wolter@hollandfm.eu
Andries-F. Siegersma, webbeheer: andries@hollandfm.eu

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.